Eesti lahtised meistrivõistlused karates

Võistkondlikus arvestuses võitsid meie  karatekad auväärse 6. koha (kõigest 49 klubi 10 riigist), mis on parim tulemus kõigist Eesti klubidest.

Võitsime 4 kulda, 1 hõbeda ja 7 pronksmedalit:

1. koht: Kirill Zinovkin, David Šimkunas, Viktor Volkov, Artjom Kichinski;

2. koht: Alesja Mazur;

3. koht: Aljona Lanberg ja Alesja Mazur (KATA), Maksim Zinovkin, Robert Grintshuk (KUMITE), Anna Vitol ja Artjom Kichinski (kumite absoluutne kategooria oma vanuseklassis); 11-12-aastased poisid võistkonna kumites (Kirill Zinovkin, David Šimkunas, Viktor Volkov).

IMPACT klubi koosseisus saavutas 12-13-aastaste tüdrukute võistkonna kumites Alesja Mazur 2. koha.

Napilt jäi medalist ilma Martin Ostrovski, natukene jäi puudu ka Norman Ostrovskil, Erik Gasporjanil, Jaan Metsal ja Mihail Limbergil.

Väärib märkimist ka see, et meie sportlane Aleksei Ustinov oli esmakordselt nendel võistlustel kohtuniku rollis.