Klubi ajalugu

Meie kooli ajalugu läheb oma juurtega kaugesse 1987. aastasse. Just siis algas Eestis idamaiste võitluskunstide edendamine ja populariseerimine. Oma tänapäevases vormis eksisteerib meie kool «Jyoshinmon» 2000ndate aastate keskpaigast alates.

Praeguseks on meie klubi üks kolmest tugevaimast karate ja kikkpoksi koolist Eestis. Regulaarselt õpib meil ligikaudu 100 sportlast erinevates vanusegruppides.

Meie kooli peamiseks eeliseks on see, et kõigil meie õpilastel on võimalus õppida erinevaid võitluskunste: karated, kobudot (traditsiooniline Okinawa relv), grapplingut, Brasiilia jiu-jitsut, kikkpoksi, käsivõitlust ning enesekaitset.

Sarnaseid koole Eestis ja Tallinnas põhimõtteliselt pole. Just seetõttu valivad meid suur osa täiskasvanud ning lapsi, kelle eesmärgiks on õppida enesekaitset, saada tervemaks, tugevamaks ja vastupidavamaks.

Meie kooli tulevad inimesed erinevate eesmärkide ja aspiratsioonidega: kes tegeleb lihtsalt „iseenda jaoks“, kes soovib saavutada edu võistlustel, kus meie õpilased saavutavad stabiilselt auhinnakohti ning saavad väärtuslikke kogemusi.

Trennid toimuvad mitu korda nädalas, tunniplaan on väga paindlik, nii et iga sportlane saab oma õpingutele piisavalt aega pühendada. Trennid toimuvad kesklinnas (karate ja grappling) ning Mustamäel (karate, grappling ja kikkpoks).

Treeningutel õpetavad meie kogenud treenerid täiskasvanud ja väikestele sportlastele esialgset akrobaatikat (kukerpalle, üleveeretamist jne), üldist füüsilist treeningut (kätekõverdused, kõhulihaste harjutused, istessetõusud jne), spetsiaalset füüsilist treeningut ning võitlustehnikat.

Pühendame alati palju aega ja tähelepanu suhtlusele oma väikeste õpilaste vanematega. Meiega saab alati ühendust võtta ning küsimuste üle arutada, vestleme hea meelega emade ja isadega ning selgitame kõiki arusaamatusi, mis on seotud treeningute, võistluste ning üldise treeninguga.

Meie klubi peamiseks eesmärgiks on harmoonilise, terve ja tugeva isiksuse kujundamine nii lastel kui täiskasvanutel. Sport aitab arendada mitmeid vajalikke ja kasulikke omadusi ning meie aitame neid saavutada.

 

Tere tulemast kooli „Jyoshinmon“!

Registreeri treeningusse
Thank you for contacting us. In the near future we will contact you. Have a nice day.