Aleksandr Lanberg

Aleksandr Lanberg on meie kooli juht. Ta on kõrgema spordiharidusega professionaalne sportlane, kogenud treener ja mitmekordne Eesti meister karates ning mitmete rahvusvaheliste võistluste ja meistrivõistluste võitja. Tal on enam kui 26 aastat treenerikogemust.

Aleksandr alustas võitluskunstidega tegelemist varases lapseeas. Treeneriamet hakkas talle huvi pakkuma aga juba noorukieas. Alates 2008. aastast on Aleksandr olnud karate, kikkpoksi, grappingu ja MMA populariseerimise liikumise eesotsas.

Praegu on Aleksandr edukas ja õpilaste lemmik treener ning mentor. Aastate jooksul on ta treeninud enam kui sadat Eesti meistrit ja Euroopa ning rahvusvaheliste võistluste võitjaid, samuti mitmeid treenerid, kellest on nüüdseks saanud populaarsed ja professionaalsed mentorid. Aleksandr hoiab kõigi oma lõpetajatega tugevat ühendust, sama moodi nagu oma praeguste õpilastega. Mitmed tema endised õpilased toovad lugupeetud treeneri juurde juba oma lapsi trenni.

„Püüan igale trenni tulnud lapsele ja täiskasvanule pakkuda individuaalset lähenemisviisi, et neid õigesti suunata ja aidata neil oma eesmärke saavutada. Eelkõige on spordiga tegelemine terve vaimu ja terve keha tagatis – seda tuleb alati meeles pidada ning enda eest hoolt kanda. Lapse jaoks on karate, kikkpoksi, grapplingu või MMA-ga tegelemine väga hea väljaõpe, mis tuleb kasuks nii olevikus kui tulevikus.

Võitluskunstid aitavad inimesel aastate jooksul terveks jääda ning arendavad igas sportlases tugevat isiksust. Soovitan kõigil vanematel tekitada oma lastes huvi spordi, eriti aga võitluskunstide vastu, mida saab meie unikaalses ja ainulaadses koolis täies mahus õppida.“

Treeningud

Kõik treeningud
Registreeri treeningusse
Thank you for contacting us. In the near future we will contact you. Have a nice day.