Andres Kiviselg

Andrese tutvus karatega algas väga varakult – ta oli kõigest 3,5 aastane, kui isa ta esimest korda trenni viis. Sellest ajast peale on sportlase kogu elu lahutamatult seotud võitluskunstidega.

Andres osales 10-aastasest peale rahvusvahelistel võistlusel ning turniiridel, saades auhinnalisi kohti ning võites nii individuaal- kui grupiarvestuses. Esimest õpilaste rühma asus Andres juhendama juba 18-aastaselt, võttes õpetajakogemuse üle parimatelt treeneritelt ja meistritelt. Praegu viib Andres läbi treeninguid peamiselt lastele, õpetades noortele sportlastele Jyoshinmon karate kunsti. Andrese õpilaste keskmine vanus on 9-10 aastat, kuigi mitmed vanemad toovad trenni ka palju nooremaid lapsi.

„Ma olen tänu karatele nii palju saavutanud ja tahan nüüd oma ulatuslikke teadmisi ja oskusi teistega jagada. Mulle meeldib oma õpilaste arengut jälgida. Näen kogu teekonda eduni ning aitan saavutada parimaid tulemusi. Lapsed muutuvad karatega tegeledes enesekindlamateks ja tugevamateks, õpivad takistusi ületama ning oma hirmudega võitlema. Minu õpilased arenevad igakülgselt igal tasandil: emotsionaalselt, füüsiliselt ja psühholoogiliselt.

Karate tekitab ka distsipliini, näen, kuidas lapsed hakkavad vanematesse austusega suhtuma. Veelgi enam, minu arvates on karate suurepärane alus edaspidiseks võitluskunstidega tegelemiseks, kuna see on nii ainulaadne erinevate spordidistsipliinide kompleks. Lisaks sellele aitab karate jääda tugevaks, vastupidavaks ja terveks kogu eluks. Kordaläinud võistlused on iga sportlase jaoks väga hea motivatsioon.

Minu ülesandeks on lapsi nende arenguteel aidata, neid juhendades ja õpetades. Iga sportlane peab treenerit usaldama, tema soovitusi kuulama – kui lisada sellele järjekindlus ning töö, saavutabki ta palju edu. Läbisin selle kõik õpilasena ka ise ning tahan nüüd oma kogemusi teistele edasi anda.

Treeningud

Kõik treeningud
Registreeri treeningusse
Thank you for contacting us. In the near future we will contact you. Have a nice day.